Fonksiyonlar Çıkmış Sorular ve Çözümleri

Soruların telif hakkının ÖSYM'ye ait olması dolayısıyla, burdaki soruların çözümlerini yayınlayamıyoruz. Yardımcı olamadığımız için üzgünüz. İyi çalışmalar.

Peki bu sayfa niye hâlâ var?

Maalesef Google, bu sayfayı arama yapanlara göstermeye devam ediyor. Eğer bu sayfa olmazsa, rastgele bir sayfa size gösterilecekti. Sizler de bu içeriği site içerisinde aramaya devam edebilirdiniz. Konuya açıklama getirmek için bu sayfa bu şekilde bırakıldı. Niyetimiz, kimseyi kandırmak değil.


Fonksiyonlar Çıkmış Sorular ve Çözümleri” üzerine 5 yorum

  1. Ama bence bu sayfa kaldırılmalı Çünkü ben hep buradan soru çözdüm için direkt bu sayfaya tıklıyorum Zaten ben sizin sorularınızın hemen hemen hepsini çözmüşüm Çünkü her konu hakkındaki soruları burada çözüyorum Fakat böyle bir sorunun olması beni açıkçası çok üzdüm Lütfen bu sorunu giderin niyetiniz bizi kandırmak olmadığını biliyorum ve sizinle kadar da güzel sorular Hazırladığınız ı sınavlarda bize ne kadar yardımcı olduğunuzu da biliyoruz fakat bir Sen bu sorun giderirsin yani Keşke ÖSYM sorularını burada gösterseydin iz emin ol ki ben her daim sizin sitenizde sorular çözüyorum lütfen Bence ÖSYM sorularını da burada görmemiz gerekiyor diye düşünüyorum

    • Çıkmış soruları yayınlayabilmek için ÖSYM den izin alıp karşılığında da ücret ödemek gerekiyor. Son gördüğümde bu ücret toplamda 600 bin liraya yakındı. Maalesef, bu ücreti karşılayabilecek bir site değiliz. İlerde olursa seve seve yayınlamak ve çözümlerini yapmak isteriz.

Yorum yapın