İletişim

İletişim” üzerine 7 yorum

 1. Şahsen matematikten anlamıyorum 20 yaşındayım hala anlamadım üni sınavına girince napıcam bilmiyorum galiba 3 aylık muhasebe egitimi sonrası muhasebeci olucam. Buda kendimi gelistiririm diye baktığım bi sayfa. Sorular çok güzel ama yardım olmayınca yapamıyorum napim.ben basaramıyorum galiba.

 2. Platformda her bir şey var biraz kurcaladım 2020 üniversite sınavı için matematikten buradan çalışmaya başlıyorum. Herkese başarılar dilerim iyi çalışmalar. Asla ben yapamam gibi bir cümleyi zihninizde barındırmayın her zaman düzenli bir şekilde çalışmanızı sürdürün ve her gün düzenli bir şekilde kitap okuması yapıp dilinizi ve geleceğinizi kurtarın. Herkese mutluluklar, sen gülünce bir başkasın. Yarınlar ve sınavlardan bizden korksun.

 3. 2020 LGS NİSAN AYI 2.ÖRNEK MATEMATİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ ne tekrar bakmalısınız. Eksik çözümler var ve soru 7 de işlem hatanız mevcut.
  Son olarak 5-6-7 . sınıf Temel beceri testlerinin ilk 3 ünitesini cevaplandırmışsınız. Kalanı ne zaman yayınlayacaksınız?

  • Uyarınız için teşekkürler. 7.sorunun çözümü düzeltildi.
   Eksik çözümler var, demişsiniz. İlk etapta baktığımda eksik çözüm göremedim. Hangi soruda eksiklik gördünüz?
   Beceri Temelli Testlerin çözümlerine yakında başlayacağım. Bu aralar lise konularına yoğunlaşmıştım. Muhtemelen 1 hafta içinde yüklenmiş olur.

 4. Günlerdir site site geziyorum doğru düzgün bi tane yer bulamadım ya. Sitesiniz çok güzel elinize emeğinize sağlık. Teşekkürler

Yorum yapın