İletişim

İletişim” üzerine 7 yorum

  • 🙂
   Abonelerimize 15 dk içinde soru çözümü yapıyoruz. 3 gün, ücretsiz test soruları için bir limiti ifade ediyor. Soru çözümü her öğrenci için ayrı ayrı emek isteyen bir işlem olduğundan herkese ücretsiz, hızlıca soru çözümü göndermemiz mümkün değil. Çoğunlukla ücretsiz soruları da aynı gün içinde cevaplandırıyoruz. Özel olarak hızlıca soru çözümü istiyorsanız, abone olmalısınız.

 1. Şahsen matematikten anlamıyorum 20 yaşındayım hala anlamadım üni sınavına girince napıcam bilmiyorum galiba 3 aylık muhasebe egitimi sonrası muhasebeci olucam. Buda kendimi gelistiririm diye baktığım bi sayfa. Sorular çok güzel ama yardım olmayınca yapamıyorum napim.ben basaramıyorum galiba.

 2. Platformda her bir şey var biraz kurcaladım 2020 üniversite sınavı için matematikten buradan çalışmaya başlıyorum. Herkese başarılar dilerim iyi çalışmalar. Asla ben yapamam gibi bir cümleyi zihninizde barındırmayın her zaman düzenli bir şekilde çalışmanızı sürdürün ve her gün düzenli bir şekilde kitap okuması yapıp dilinizi ve geleceğinizi kurtarın. Herkese mutluluklar, sen gülünce bir başkasın. Yarınlar ve sınavlardan bizden korksun.

 3. 2020 LGS NİSAN AYI 2.ÖRNEK MATEMATİK SORULARI ve ÇÖZÜMLERİ ne tekrar bakmalısınız. Eksik çözümler var ve soru 7 de işlem hatanız mevcut.
  Son olarak 5-6-7 . sınıf Temel beceri testlerinin ilk 3 ünitesini cevaplandırmışsınız. Kalanı ne zaman yayınlayacaksınız?

  • Uyarınız için teşekkürler. 7.sorunun çözümü düzeltildi.
   Eksik çözümler var, demişsiniz. İlk etapta baktığımda eksik çözüm göremedim. Hangi soruda eksiklik gördünüz?
   Beceri Temelli Testlerin çözümlerine yakında başlayacağım. Bu aralar lise konularına yoğunlaşmıştım. Muhtemelen 1 hafta içinde yüklenmiş olur.

Yorum yapın