Soru Cevap Aboneliği | Matematik

Soru-Cevap Abonelik

abone_gorseli

Ücretsiz test yapabilirsiniz. ( 1 Soru Ücretsizdir )

Abone olarak, istediğiniz sayıda soru sorabilirsiniz. Abone olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Kendinize uygun olan abonelik paketini menüden seçebilirsiniz. 

Soru Sayısına Göre (Zaman kısıtlaması yok)
5 Soru-10 TL
10 Soru-15 TL
20 Soru-25 TL
50 Soru-60 TL
100 Soru-100 TL
250 Soru-200 TL

(Gerekli)

Geç Ödeme Özelliği:(İsteğe Bağlı)(Telefon numarası ile abone olanlar için)
Ödemeyi ilk 5 sorum çözüldükten sonra yapacağım.


Hesap Numaraları 

Vakıfbank
IBAN: TR640001500158007299532903
Hesap No: 00158007299532903

Ad Soyad: YUNUS YALÇIN

İş Bankası
IBAN: TR890006400000114000779509
Şube Kodu-Hesap No: 1400-779509
Ad Soyad: YUNUS YALÇIN


Örnek Çözümler için Tıklayınız 


Açıklamalar

Not-1: EFT veya havale yaptıktan sonra lütfen bize haber verin. Gecikme yaşanmadan aboneliğinizi başlatalım.

Not-2: Telefon numarasıyla abone olanlar, ödemelerini daha sonra yapacaklarını beyan etmeleri üzerine ilk 5 soru çözüldükten sonra da ödemelerini gerçekleştirebilir. 

Not-3: Ödeme işlemi VakıfBank ya da İş Bankası Hesap Numaralarına Havale (EFT) olarak gerçekleştirilmektedir. Sitemizde kredi kartı ile ilgili bir ödeme sistemi bulunmamaktadır. Ayrıca bankacılık işlemini gerçekleştirebilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, bu işlemi veliniz yapmalıdır.

Not-4: Maalesef; Birçok banka, Havale veya EFT işleminden ücret talep ediyor(3-5-10 lira gibi). Bunun bizimle bir ilgisi yok. Hangi bankayı kullanacaksanız, ücret tarifelerine bankaların internet siteleri üzerinden bakabilirsiniz.

Not-5: Aboneler, isterlerse direkt olarak WhatsApp üzerinden soru gönderebilirler. Sitedeki Soru-Sor sayfasını kullanmak zorunda tutulmazlar.

Not-6: Aboneler, diledikleri zaman kullanılmayan kısmın para iadesini talep edebilirler. (Eğer banka, havale-eft ücreti talep ederse bu ücret, iade edilecek paradan karşılanır.)

Not-7: Çalışma saatlerimiz haftanın her günü 09:00-24:00 arası olup, gece yarısı atılan soruların çözümü 09:00’dan sonraya kalmaktadır. Gönderilen her soruyu ilk 15 dk içinde çözmek öncelikli hedefimizdir. Ancak bu süre; sorunun zorluğuna, uzun açıklama yapma gerekliliğine, hatalı soru olup olmamasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca akşam saatlerinde yoğunluktan dolayı çözme süresi yarım saati bulabilmektedir. (Not: Bugüne kadar soru başına ortalama çözüm süremiz 10 dakikadır.)

Not-8: Nadiren de olsa bazı organizasyonlara katılıyoruz. Bu sebepten dolayı 5-6 saat soru çözümü yapamadığımız zamanlar oluyor. (Bu durum ayda 1’i geçmiyor.) Bu zamanlar, tahmini cevaplanma süresi kısmında ve WhatsApp durumunda belirtiliyor. Abonelerimiz bu sürelerde de soru gönderebilirler sadece çözümlerde bir gecikme oluyor. Yaşanan bu gecikmeden dolayı özür dileriz.

Ücretsiz test yapabilirsiniz. ( 1 Soru Ücretsizdir )

Sormak istediğiniz bir husus varsa; sayfanın en altında yer alan “Yorum Yap” seçeneği ile bize anlık olarak iletebilirsiniz.

Soru-Cevap Abonelik” üzerine 28 yorum

  • IBAN, Banka hesap numarasıdır. Herhangi bir bankanın internet şubesinden, bankamatiklerinden veya banka şubelerinden IBAN ve Ad-Soyad belirterek para yatırılabilir. IBAN numarasının ait olduğu banka dışında farklı bir banka kullanırsanız mesai saatleri dışında ödeme gerçekleşmiyor, ayrıca belli bir komisyon ücreti alıyorlar. Bu ücret, bankadan bankaya ve miktara göre değişebiliyor (3-5-10 lira gibi). Bu sebeple İş bankası veya Vakıfbank hesap numaralarından birisi varsa, bu hesaplardan havale yapmanızda fayda var. Böylelikle 7/24 ödeme gerçekleşir ve komisyon ücreti daha uygun olabilir.(Bankalar, kendi maaş müşterilerinden ücret almıyor, diye biliyorum.)

 1. Sayısal mantık problemlerinde ,bir soru için 5 veye 6 şıklı alt sorular oluyor,bu yüzden soruyu tek soru alıpta mı ,yoksa hepsini ayrı ayrı mı çözüyorsunuz?Bunu soru sayısı bakımından soruyorum.Ek olarak 20 soruluk paket alsam ,günde kaç soru sorma hakkım var,teşekkürler..

  • Eğer bir sorunun altında yer alan şıklı sorular tek satır şeklinde kısa cevaplı sorular olursa, bunların toplamı 1 soru gibi değerlendirilir. Ancak şıkların her biri yarım sayfa gibi
   uzun açıklama yapmayı gerektiriyorsa bunların her biri ayrı soru sayılır.
   20 soruluk paket alındığında toplam 20 soru sorabilirsiniz. Bunu ister tek bir günde harcarsınız, isterseniz de ayrı günlerde parça parça kullanabilirsiniz. Bir zaman kısıtlaması yok.

 2. Mesela başta 100 soruluk abone oldum daha sonra 50 soruluk aboneye gecmek istiyorum bu mümkün müdür ?

  • Bugüne kadar fotoğraf olarak gönderiyorduk. Bundan sonra video çözümlere ağırlık vereceğiz. Daha anlaşılır olduğunu düşünüyoruz.

 3. Pardon ben dün abone ol kısmından numaramı ve bilgilerini girip onayladım. Ancak henüz parayı yatırmadım ve abone olmaktan vazgeçtim. Herhangi bir sorun olur mu?

Yorum yapın