Soru-Cevap Abonelik

abone_gorseli

Ücretsiz test yapabilirsiniz. ( 1 Soru Ücretsizdir )

Abone olarak, istediğiniz sayıda soru sorabilirsiniz. Abone olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Kendinize uygun olan abonelik paketini menüden seçebilirsiniz. 

Hızlı Paket (15 dk içinde çözüm)
10 Soru-20 TL
20 Soru-40 TL
50 Soru-100 TL

* Soru Başına 2 TL

Yavaş Paket (YENİ) (24 saat içinde çözüm)
10 Soru-10 TL
20 Soru-20 TL
50 Soru-50 TL
100 Soru-100 TL

* Soru Başına 1 TL
* 1 saatten önce çözülmez.

Not: Üniversite düzeyinde soru çözmüyoruz. 


Hesap Numaraları 

Vakıfbank
IBAN: TR640001500158007299532903
Hesap No: 00158007299532903

Ad Soyad: YUNUS YALÇIN

İş Bankası
IBAN: TR890006400000114000779509
Şube Kodu-Hesap No: 1400-779509
Ad Soyad: YUNUS YALÇIN


Açıklamalar

Not-1: EFT veya havale yaptıktan sonra lütfen bize haber verin. Gecikme yaşanmadan aboneliğinizi başlatalım.

Not-2: Telefon numarasıyla abone olanlar, ödemelerini daha sonra yapacaklarını beyan etmeleri üzerine ilk 5 soru çözüldükten sonra da ödemelerini gerçekleştirebilir. 

Not-3: Ödeme işlemi VakıfBank ya da İş Bankası Hesap Numaralarına Havale (EFT) olarak gerçekleştirilmektedir. Sitemizde kredi kartı ile ilgili bir ödeme sistemi bulunmamaktadır. Ayrıca bankacılık işlemini gerçekleştirebilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, bu işlemi veliniz yapmalıdır.

Not-4: Maalesef; Birçok banka, Havale veya EFT işleminden ücret talep ediyor(3-5-10 lira gibi). Bunun bizimle bir ilgisi yok. Hangi bankayı kullanacaksanız, ücret tarifelerine bankaların internet siteleri üzerinden bakabilirsiniz.

Not-5: Aboneler, isterlerse direkt olarak WhatsApp üzerinden soru gönderebilirler. Sitedeki Soru-Sor sayfasını kullanmak zorunda tutulmazlar.

Not-6: Aboneler, diledikleri zaman kullanılmayan kısmın para iadesini talep edebilirler. (Eğer banka, havale-eft ücreti talep ederse bu ücret, iade edilecek paradan karşılanır.)

Not-7: (Hızlı Çözüm ile ilgili). Çalışma saatlerimiz haftanın her günü 09:00-24:00 arası olup, gece yarısı atılan soruların çözümü 09:00’dan sonraya kalmaktadır. Gönderilen her soruyu ilk 15 dk içinde çözmek öncelikli hedefimizdir. Ancak bu süre; sorunun zorluğuna, uzun açıklama yapma gerekliliğine, hatalı soru olup olmamasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer gönderilen soruyu ilk 30 dk içinde çözemediysek, bu soru ücretsiz olarak çözülecektir.

Not-8: (Yavaş Çözüm ile ilgili). Sorular 24 saat içinde çözülecektir ancak 1 saatten önce çözüm gönderilmeyecektir. Bu paketi uygun fiyatlı olması adına yeni açtık. Umarım yardımcı olabiliriz.

Ücretsiz test yapabilirsiniz. ( 1 Soru Ücretsizdir )

Sormak istediğiniz bir husus varsa; sayfanın en altında yer alan “Yorum Yap” seçeneği ile bize anlık olarak iletebilirsiniz.

Soru-Cevap Abonelik” üzerine 48 yorum

  • IBAN, Banka hesap numarasıdır. Herhangi bir bankanın internet şubesinden, bankamatiklerinden veya banka şubelerinden IBAN ve Ad-Soyad belirterek para yatırılabilir.

 1. Sayısal mantık problemlerinde ,bir soru için 5 veye 6 şıklı alt sorular oluyor,bu yüzden soruyu tek soru alıpta mı ,yoksa hepsini ayrı ayrı mı çözüyorsunuz?Bunu soru sayısı bakımından soruyorum.Ek olarak 20 soruluk paket alsam ,günde kaç soru sorma hakkım var,teşekkürler..

  • Eğer bir sorunun altında yer alan şıklı sorular tek satır şeklinde kısa cevaplı sorular olursa, bunların toplamı 1 soru gibi değerlendirilir. Ancak şıkların her biri yarım sayfa gibi
   uzun açıklama yapmayı gerektiriyorsa bunların her biri ayrı soru sayılır.
   20 soruluk paket alındığında toplam 20 soru sorabilirsiniz. Bunu ister tek bir günde harcarsınız, isterseniz de ayrı günlerde parça parça kullanabilirsiniz. Bir zaman kısıtlaması yok.

 2. Mesela başta 100 soruluk abone oldum daha sonra 50 soruluk aboneye gecmek istiyorum bu mümkün müdür ?

  • Bugüne kadar fotoğraf olarak gönderiyorduk. Bundan sonra video çözümlere ağırlık vereceğiz. Daha anlaşılır olduğunu düşünüyoruz.

 3. Pardon ben dün abone ol kısmından numaramı ve bilgilerini girip onayladım. Ancak henüz parayı yatırmadım ve abone olmaktan vazgeçtim. Herhangi bir sorun olur mu?

 4. Üniversite hazirlik ogrencisiyim matematik konulariyla ilgili her soruyu sorabilirim degil mi birde mesela 50 soruluk paket alsam 50 sorunun hepsini 1 gunde gönderebilir miyim veya hepsinin cevaplanma suresi ne kadar olur

  • Evet, matematik ve geometri ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Sorular videolu olarak çözülecektir. Tüm sorularınızı aynı anda gönderebilirsiniz. Tahmini 5-6 saat içinde 50 sorunuzun çözümü bitmiş olur. Tabi bu durum, soruların zorluğuna ve o anki soru yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.

 5. arkadaslar bilgi asla parayla satin alinamaz. 100lerce whatsab ders gruplari var. herkes birbirine yardimci oluyor. paraniz cebinizde kalsin.

  • Biz, bilgi satmıyoruz. Kullandığımız bilgilerin tamamı zaten açık kaynaklarda mevcut. Araştıran herkes bunları bulabilir. Web sitemizde de her konuyla alakalı soru çözümü vardır. Ancak, soru çözmek apayrı bir tecrübe. Kişiye özel hızlı ve anlaşılır video çözümü yapıyoruz. Bu da bilgi ve emek isteyen bir işlem. Biz bunun için ücret talep ediyoruz.

 6. Elinize sağlık güzel bir hizmet. Bende yıllarca telefonla soru cevaplamıitım. Fakat öğrenci birkaç soru sorunca çekinip soramıyor. Bu çok daha güzel olmuş.

 7. soru sayısı arttıkça fiyatı kesmeniz müşteri alımı için çok mantıklıdır yani 5 soru 10 tl dir iyi ama 250 soru 500 tl değil mesala 450 tl olsa daha çok müşteri gelecek emin olun

 8. 50 sorulur paket aldık diyelim ne kadar süre içinde sorabiliyoruz.tarih kısıtlaması var mı? Varsa ne kadar süreye kadar paketi kullanabiliriz

Yorum yapın